Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Која ви е најомилена игра?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Која ви е најомилена игра?   Чет Мај 08, 2008 9:49 pm

Јас ви кажав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
neno

avatar

Број на мислења : 147
Join date : 2008-05-08
Age : 26
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Која ви е најомилена игра?   Пет Мај 09, 2008 8:18 pm

Мене PES 2008, FIFA 2008 I CS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Која ви е најомилена игра?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри-
Отиди до: