Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Кантер зависници :D

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Кантер зависници :D   Чет Мај 08, 2008 9:48 pm

Колку време дневно играте кантер и на кои сервери

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
neno

avatar

Број на мислења : 147
Join date : 2008-05-08
Age : 26
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: Кантер зависници :D   Пет Мај 09, 2008 8:19 pm

Порано играв повеќе ама сеа по 1 до 2 саати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MaheR

avatar

Број на мислења : 110
Join date : 2008-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Кантер зависници :D   Саб Мај 10, 2008 2:52 am

и јас играв до пред еден месец. Сега многу малку... ако имам време Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кантер зависници :D   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кантер зависници :D
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри-
Отиди до: