Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Претсатавете го вашиот сервер

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Претсатавете го вашиот сервер   Чет Мај 08, 2008 9:44 pm

WeMakeTheRulezz | MKD 89.205.37.79:27015 не е секогаш ON
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
DiplomatБрој на мислења : 4
Join date : 2009-03-18

ПишувањеПредмет: Re: Претсатавете го вашиот сервер   Сре Мар 18, 2009 11:24 pm

TABU Public 24/7 Ip: 89.205.36.91:27015 sekogas online
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Претсатавете го вашиот сервер
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: