Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Најдобар играч во светот и во македонија

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Најдобар играч во светот и во македонија   Чет Мај 08, 2008 9:43 pm

Според мене во светот f0rest
А во МК Robbb1NNN
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
 
Најдобар играч во светот и во македонија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: