Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Омилени мапи и оружја?

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Омилени мапи и оружја?   Чет Мај 08, 2008 9:42 pm

Мене омилена мапа ми е AWP_INDIA А најомилено оружје ми е AWPто (снајперот)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
MaheR

avatar

Број на мислења : 110
Join date : 2008-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилени мапи и оружја?   Саб Мај 10, 2008 2:48 am

Омилени мапи ми се:

AWP_DUST
AIM_HEADSHOT
AWP_INDIA
AIM_CRAZYJUMP3
AIM_MAP_DEAGLE
и многу други...


А омилени оружја:

AWP
M4A1(M16)
AK47
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Омилени мапи и оружја?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: