Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 На кои сервери играте онлине CS 1.6

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: На кои сервери играте онлине CS 1.6   Чет Мај 08, 2008 9:40 pm

На кои сервери играте онлине CS 1.6
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
5harky!!Број на мислења : 4
Join date : 2008-05-09
Age : 25
Местолокација : Струмица

ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   Пет Мај 09, 2008 4:50 pm

cs.kajgana.com Public #1 - cs.kajgana.com:27015
cs.kajgana.com Public #2 - cs.kajgana.com:27020
cs.kajgana.com Zombie #3 - cs.kajgana.com:27030
cs.kajgana.com Deathmatch #4 - cs.kajgana.com:27035
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://mkd-online.forumotion.com
DiplomatБрој на мислења : 4
Join date : 2009-03-18

ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   Сре Мар 18, 2009 11:23 pm

TABU Public 24/7 Ip: 89.205.36.91:27015

TABU Public II Ip: 89.205.6.105:27015
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: На кои сервери играте онлине CS 1.6   

Вратете се на почетокот Go down
 
На кои сервери играте онлине CS 1.6
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: