Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Скинови за Оружја

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Скинови за Оружја   Чет Мај 08, 2008 9:40 pm

Јас користам скинови мн е топ
Можете да симнете од http://www.counter-strike-dl.com/cs-skins.html
Ако имете некој проблем со симнувањето ПИШЕТЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
 
Скинови за Оружја
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: