Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 sXe-Injected

Go down 
АвторПорака
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: sXe-Injected   Чет Мај 08, 2008 9:39 pm

Ова е античит за cs 1.6 на некои заштитени сервери неможеш да играш без ова

http://www.sxe-injected.com/download/sXeInjectedClient4.5.rar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: sXe-Injected   Пет Мај 09, 2008 3:56 pm

Код:
http://rapidshare.com/files/113464893/sXeInjectedClient4.9.rar
100%
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
 
sXe-Injected
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри :: Counter Strike-
Отиди до: