Дијалектика

www.dijalektika-dd.tk
 
HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 GTA 4 ќе ги собори сите рекорди

Go down 
АвторПорака
MaheR

avatar

Број на мислења : 110
Join date : 2008-05-08

ПишувањеПредмет: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   Чет Мај 08, 2008 10:48 pm


Според досегашните рецензии и оценките на корисниците на интернет, уште од сега може да се заклучи дека оваа игра ќе биде голем хит.

Според некои предвидувања на аналитичарите, ова би требало да биде најпродаваната игра за оваа година, а се очекува дека уште првите неколку дена би можело да се продадат повеќе од 400 милиони примерока. Фановите на оваа игра се сложуваат за една работа, а тоа е дека GTA дава шанса за бегство од реалноста и во тој виртуелен свет можност да се ужива во насилството, лесната пара и голем број на животни пороци. Интерсно е што главниот јунак во новото продолжение на GTA е Нико Белич, кој во Америка стигнал негде од земјите од источна Европа. Тој својот амерички сон го живее на малку поразличен начин, дила дрога, убива полицајци, тепа се што ќе му стигне на патот и слични работи кои може да се прават само во лошиот свет.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
neno

avatar

Број на мислења : 147
Join date : 2008-05-08
Age : 26
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   Пет Мај 09, 2008 8:16 pm

Ја до сеа ги имам играно сите дај да видиме каква е оваа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Xkyer
Admin
avatar

Број на мислења : 338
Join date : 2008-05-07
Age : 25
Местолокација : Скопје

ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   Пет Мај 09, 2008 8:45 pm

Едвај чекаммммммммммммммммммммм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dijalektika-dd.forummotion.com
MaheR

avatar

Број на мислења : 110
Join date : 2008-05-08

ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   Саб Мај 10, 2008 2:52 am

и јас едвај цекам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: GTA 4 ќе ги собори сите рекорди   

Вратете се на почетокот Go down
 
GTA 4 ќе ги собори сите рекорди
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Дијалектика :: Забава,дискусии,форумски игри,вицеви......... :: Игри-
Отиди до: